درباره کیش way

تاریخچه موسسه: موسسه فرهنگي و هنري پویندگان راه كيش  به مدیریت نادر دليل هوش با شماره مجوز 1126 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به شماره ثبت 485 شركت‌هاي غير تجاري در سال 1378، فعاليت خود را در شهرستان كرج با نام اختصاري كيشWay  آغاز نمود تا با استعانت پرودگار هر روز بيش از پيش درمسير پيشرفت و ارتقاي سطح علمي دانشجويان، دانش آموزان، دانش پژوهان و زبان آموزان گام بردارد و با همكاري و همياري بهترين و مجرب ترين اساتيد و زبان شناسان كشور، قله‌هاي ترقي را يكي پس از ديگري فتح نمايد.

اهداف: تمركز مديريت بركيفيت آموزشي سبب شد تا در همان سال‌هاي نخستين كيش Way پرچم دار ثبت شيوه‌هاي نوين آموزشي و جايگزيني آنها به جاي سيستم‌هاي قديمي باشد. در همين راستا بود كه كتاب‌هاي انحصاری مجموعه با نام NDK , FCK  و FDK به عنوان منابع جايگزين كتب پيشين مورد استفاده قرار گرفت.

تعليم 31600 دانشجوي فارغ التحصيل ديروز و اساتيد مجرب امروز در اوج توانايي‌هاي علمي و فرهنگي و بيش از 17000 دانشجوي دختر و پسر فارغ التحصيل اين مركز، نتيجه‌ي تلاش كيش Way در زمينه‌ي كشف و پرورش استعدادهاي علمي و فرهنگي بوده است.

اين مركز در سال 1381 پس از ثبت مركز آموزش و پرورش خود و دريافت مجوز فعاليتهاي متعدد از ارگانهاي اصلي كشور مانند وزارت علوم و تحقيقات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزارت آموزش و پرورش و سازمان فني و حرفه‌اي، توانست با همكاري اساتيد نامي و برتر كشور، خدماتي نوين در داخل و خارج از كشور را ارائه نموده و با افتخار در زمره‌ي يكي از بهترين موسسات بين المللي قرار گيرد و همچنين موفق به راه اندازي و افتتاح شعب نمونه‌اي در كشور امارات متحده عربي گرديده و نيز نمايندگي يكي از بزرگترين و معتبرترين دانشگاه‌هاي جهان به نام GAU را دريافت نمايد. دريافت نشان‌هاي متعدد تقدير و سپاس از جمله، لوح برتر دانشگاه شارجه و گلف مديكال امريكا، همگي مهر تاييدي قاطع بر اين ادعاست كه مركز بين المللي كيش Way همواره در صدر ارائه كيفيت خدمات آموزشي و فرهنگي هم چون مرواريدي گرانبها و ناياب مي‌درخشد. بديهي است كه در چنين شرايطي و با چنين پيشينه درخشاني هرگز نمي‌توان از گزند دشمنان علم و دانش در امان ماند.

چنان كه پس از چندي انواع و اقسام موسسات جعلي مثل علف هرزي در گوشه و كنار باغ آموزشي كشور سبز شدند تا به گمان خود پي در پي خاري باشند بردست و پاي مُروّجان علم و مديران فرهنگ. با وجود موانع بسيار سخت و راه‌هاي صعب العبور، پدر مهربان و دلسوز كيش Way – مديريت محترم ـ آقاي نادر دليل هوش با توكل به خداي متعال وبا عشقي مضاعف به دانش آموزان و دانش جويان خود، راه مبارزه با اين آفات سمي را در پيش گرفتند ...

اكنون مشعوفيم تا در كمال افتخار اعلام داريم كه تلاش وكلاي برجسته و دلسوزي‌هاي شبانه‌روزي و زحمات بي‌شائبه‌ي مديريت ارجمند به ثمر نشسته است. بوستان علم و فرهنگ و هنر از هرگونه نام مشابه با نام بين المللي كيش Way پاك و مطهر گشته است و تمام موسسات جعلي كه در حال سوء استفاده از اين برند معتبر و جهاني بودند، برچيده شده و نيز كليه‌ي علامات تجاري مديران كاذب آنها در سرتاسر كشور ابطال و جمع آوري گرديد تصوير حكم تاييد دادگاه مبني بر كسب اين موفقيت را مي‌توانيد در صفحه‌ي اصلي مشاهده فرماييد.

باشد كه توانسته باشيم گامي در جهت رفع نگراني شما عزيزان عاشق علم و شيفتگان زبان و ادب برداريم.

سزاست خداي عادل و قادر را شكر و طاعت روزافزون براي اين توفيق.

 • البرز - کرج
  چهارراه هفت تیر- جنب بانک رسالت
  مرکز فرهنگي و هنري راه كيش
 •  دفتر مرکزی: 32201404-026
 •   info@Kishway.net

نظر سنجی

نظر شما در موردکیفیت ارائه خدمات در مرکز چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف